Feron

пн.- пт. с 8.00 до 18.00

+ 38 (068) 101 81 83

Дзвінки для всіх мобільних
операторів і стаціонарних
телефонів безкоштовні

+ 38 (068) 101 81 83

+ 38 (048) 737 76 24

Дзвінки згідно тарифів
вашого оператора

Замовити зворотній дзвінок

ua ru

Про компанію

МИСТЕЦТВО ОСВІТЛЕННЯ

Ласкаво просимо до компанії Lumiart

Lumiart - виробник і дистрибутор світлотехнічної продукції з 20-річною історією успіху на ринку України. Компанія зосереджує свою увагу на створенні вигідних умов співпраці та розробці і виробництві актуального асортименту освітлення створеного на основі сучасних високотехнологічних рішень та ​вподобань українських покупців.

Наша історія

Компанія працює з 2004 року і пропонує повний комплекс бізнес-процесів пов'язаних з розробкою, ​виробництвом та постачанням світлотехнічної продукції на український ринок. Cьогодні – це власна лабораторія, 8 торгових представництв, 9 дистриб'юторів, 5223 партнерські ​торгові точки, мережа логістичних комплексів та відділи розробки і контролю якості продукції. Одночасно ми розвиваємо напрямок електронної торгівлі - сайт, інтернет-магазин, службу онлайн ​підтримки користувачів та клієнтів і допомагаємо нашим клієнтам розвивати їх власні інтернет-​магазини, надаючи всі необхідні матеріали.

Наша місія та цінності

Наша головна місія - додати яскравості, комфорту та світла в життя кожного українця. В Lumiart ми знаємо, що якісне освітлення дозволяє сприймати світ без будь-яких перешкод і створює умови для більш якісного, продуктивного та щасливого життя. Ми віримо, що Світло завжди перемагає, а сучасне якісне світло здатне зробити диво в кожному куточку нашої країни.

Наша найбільша цінність - довіра наших партнерів, клієнтів, споживачів нашої продукції та усіх українців, що оточують нас кожного дня і для кого важливими є поняття чесності, свободи та прагнення творити краще майбутнє для нашої країни.

Наша мета - розвивати ринок освітлення України, створюючи умови для розвитку наших партнерів та турбуючись про кожного клієнта.

Наш асортимент

  • LED лампи
  • Світлодіодні світильники
  • Декоративне освітлення
  • Комерційне освітлення
  • Прожектори
  • Вуличне освітлення
  • Електроніка

На сьогодні портфель брендів складається з двох ТМ та буде зростати в майбутньому.

ТМ Feron - десятки товарних груп і кілька тисяч товарних позицій - це повний асортимент сучасного освітлення для ​комерційного і побутового використання: світлодіодні лампи та світильники, вуличне і архітектурне освітлення, ​електротовари і комплектуючі.

ТМ Ardero - сучасний бренд світлотехніки, що пропонує якісну високотехнологічну продукцію за доступними цінам, ​дотримуючись високих європейських стандартів і орієнтована на декоративне освітлення