Feron

пн.- пт. с 8.00 до 18.00

+ 38 (068) 101 81 83

Дзвінки для всіх мобільних
операторів і стаціонарних
телефонів безкоштовні

+ 38 (068) 101 81 83

+ 38 (048) 737 76 24

Дзвінки згідно тарифів
вашого оператора

Замовити зворотній дзвінок

ua ru

Про компанію

Компанія Feron - найбільший дистриб'ютор світлотехнічної продукції в Україні. Ми допомагаємо об'єднати економію, екологію і сучасні технології в світлових рішеннях, а наш асортимент здатний втілити будь-які ідеї та відповідати найвищим вимогам. Наша гарантійна підтримка та відповідальність у дотриманні всіх умов виробництва - основа, яка визначає успіх і надійність нашої продукції.

Feron - бренд, який присутній у всіх спеціалізованих мережах і в кожному населеному пункті України.

Місія Feron - розвивати український ринок світлотехніки, втілюючи новітні технології енергозберігаючого та екологічного освітлення.

Основні переваги

  • 1

    Актуальний асортимент за доступними цінами

  • 2

    Власна лабораторія і шоурум

  • 3

    Вигідні умови співпраці для кожного покупця

Асортимент

В асортиментному портфелі Feron - 46 товарних груп і кілька тисяч товарних позицій - це повний асортимент сучасного освітлення для комерційного і побутового використання: світлодіодні лампи та світильники, вуличне і архітектурне освітлення, електротовари і комплектуючі.

Маркетингова підтримка

Маркетингова підтримка - запорука успішних продажів і розвитку вашого бізнесу. Маркетингова підтримка Feron дозволяє партнерам виділитися на тлі конкурентів, підвищити професіоналізм співробітників, а також істотно заощадити витрати на рекламу і просування. Програма заснована на комплексному підході до маркетингової, рекламної та технічної допомоги в розвитку як партнерів, так і торговельної марки Feron.

Навчання персоналу

Фахівці Feron навчають торговий персонал партнерів поводженню з продуктом, технікам продажів, мерчандайзингу, основам дизайну і розрахунку освітлення. Запроваджена спеціальна програма мотивації для партнерів, регулярно проводяться акції та заходи для торгового персоналу.

Обучение персонала

Надання торгового обладнання

Компанія укомплектовує точки продажів партнерів фірмовим торговим обладнанням, рекламними і демонстраційними стендами для різних категорій виробів, з урахуванням типів площ.

Обучение персонала

Забезпечення рекламними матеріалами

Feron на безоплатній основі забезпечує своїх партнерів необхідними рекламними макетами і матеріалами для оформлення торгових точок, просування і стимулювання продажів (буклети, каталоги, відео та аудіо матеріали, сувенірна продукція, фірмовий одяг та ін.).

Обучение персонала

Проведення рекламних акцій і заходів

На підтримку продажів ми регулярно проводимо стимулюючі збут заходи з просування новинок продукції, цінові та товарні акції для роздрібних точок і оптових покупців, національні та регіональні рекламні кампанії за участю партнерів.

Обучение персонала

Організація участі в регіональних виставках і кампаніях

Для партнерів передбачена інформаційна та фінансова підтримка, як спільно з брендом, так і при індивідуальній участі у виставках і регіональних рекламних кампаніях.

Обучение персонала

Наші клієнти

8 офіційних представництв

9 дистриб'юторів

5223 магазинів

Національні мережі будівельних гіпермаркетів (Епіцентр, Нова Лінія, Олді, Леруа Мерлен)

Будівельні та проектні організації

Державні і муніципальні замовники