Feron

пн.- пт. с 8.00 до 18.00

+ 38 (068) 101 81 83

Дзвінки для всіх мобільних
операторів і стаціонарних
телефонів безкоштовні

+ 38 (068) 101 81 83

+ 38 (048) 737 76 24

Дзвінки згідно тарифів
вашого оператора

Замовити зворотній дзвінок

ua ru

Співробітництво

Співпраця

Ми постійно розширюємо партнерську мережу і для кожної категорії партнерів ми маємо багато переваг та додаткових пропозицій що дозволяють легко, безпечно та взаємовигідно будувати спільні відносини.

Співпраця з нами - ваш шлях до споживання енергозберігаючого екологічного освітлення, та сталих прибутків завдяки роботі з надійним відповідальним партнером та якісною сучасною продукцією.

Наші переваги

Наша продукція виготовляється у партнерстві з інноваційними підприємствами-​лідерами з автоматизованими і сертифікованими виробничими лініями, що можуть ​забезпечити виконання найвищих стандартів якості.

Вся продукція є сертифікованою та відповідає нормам ДСТУ, а також відповідним ​Технічним регламентам. Світлодіодні лампи додатково проходять добровільну ​сертифікацію та отримують Сертифікат відповідності українським стандартам, що ​гармонізовані з відповідними європейськими нормами

Ми постійно перевіряємо та контролюємо якість продукції, і тестуємо потенційні ​новинки на включення в асортимент. Завдяки цьому наші клієнти завжди мають доступ ​до найбільш якісних та ефективних рішень у світлотехнічній галузі

Наш асортимент – один з найбільших на ринку України і дозволяє знайти ідеальне ​рішення для освітлення в будь-якій сфері: житлових, адміністративно-офісних, ​торговельних, громадських, муніципальних та інших типів приміщень.

Високо-​технологічне ​виробництво

Постійне ​вдосконалення

Відповідність ​стандартам

Широкий ​асортимент


Умови співпраці

Торговим організаціям - пропонуємо повний супровід продажів, навчання персоналу, торгове обладнання і повну маркетингову підтримку, а також надаємо повний набір даних для розміщення продукції на вашому сайті.

Власникам бізнесу Власникам бізнесу - (готелів, ресторанів, виробничих або житлових об'єктів, магазинів або торгових центрів) - пропонуємо якісне сучасне світлотехнічне освітлення за вигідними цінами та з удосконаленими характеристиками, що заощаджують витрати.

Дизайнерам і проектним організаціям - надаємо всю необхідну документацію та пропонуємо індивідуальні поставки замовлень в обумовлений термін.

Щоб стати нашим Партнером і користуватися спеціальними умовами співпраці

Відправити запит