Feron

пн.- пт. с 8.00 до 18.00

0 800 750 290

Дзвінки для всіх мобільних
операторів і стаціонарних
телефонів безкоштовні

+ 38 (068) 101 81 83

+ 38 (048) 737 76 24

Дзвінки згідно тарифів
вашого оператора

Замовити зворотній дзвінок

ua ru

Поширені запитання

01. Що таке LED-лампа?

LED-лампа являє собою високотехнологічний пристрій. Всередині неї знаходяться невеликі світлодіоди, які розсіюють світловий пучок та направляють його в заданому напрямі. Така лампа дуже чітко передає всі відтінки кольору, що особливо важливо для людей творчих професій (дизайнерів одягу, художників тощо). LED-лампа повністю безпечна для дітей і зору, а також дозволяє знизити витрати на електрику.

02. Чим відрізняється LED-лампа від лампи розжарювання чи енергозберігаючої лампи?

На відміну від звичайної лампи, яка представляє собою крихкий і небезпечний освітлювальний прилад, LED-лампа не містить шкідливих для людини сполук ртуті. Вона майже не нагрівається, а використовує енергію на вироблення світла. За рахунок цього відбувається значна економія електрики. Довгий термін експлуатації LED-лампи дозволяє замінювати її раз в кілька років. За рахунок постійного вдосконалення технологій, кожен світильник Feron, що використовує LED-лампи, є не тільки обов'язковим освітлювальним приладом для будинку, але ще й оригінальною hi-tech новинкою.

03. Які показники температури у LED-лампи?

Интернет-магазин светотехники Ферон предлагает огромный ассортимент высококачественной продукции и электротоваров для решения самых различных задач, приборов и устройств. У нас вы сможете найти все для освещения: от лампочки накаливания до трансформаторов. С момента своего революционного появления обычная лампочка накаливания претерпела разительные изменения и перемены, достаточно только взглянуть на наш фирменный каталог светотехники. Научный прогресс не стоит на месте, и за две сотни лет электротовары стали для нас привычным явлением, обязательным атрибутом нашей жизни.

04. Скільки енергії споживає LED-лампа?

Лампи на базі світлодіодів практично в 10 разів економічніші за лампи розжарювання. Також вони споживають на 50% менше електрики, ніж спеціальні енергозберігаючі лампи.

05. Як розраховується потужність LED-лампи?

Якщо порівняти потужність LED-лампи з аналогічною за яскравістю лампою розжарювання, то показник у ваттах має бути менше в 10 разів. При заміні звичайної 60-ватної лампочки буде достатньо LED-лампи на 6 Вт. Потужність кожного освітлювального приладу Feron можна дізнатись на упаковці або в спеціальних фільтрах на сайті.

06. Який строк служби у LED-лампи?

Середній ресурс роботи LED-ламп від Feron становить близько 50 000 годин, тобто майже 6 років безперервної роботи. При помірному використанні, LED-лампу можна не міняти кілька десятків років.

07. Чи змінюються з часом яскравість світлодіода чи колір його свічення?

За даними останніх досліджень, після 20 000 годин безперервного використання яскравість світіння світлодіодної лампи може впасти на 10-30%. При цьому відбувається незначна зміна колірної температури. Але постійне поліпшення якості виробів від Feron зводить подібні проблеми до мінімуму. Протягом строку служби, гарантованого в супровідній документації до виробу, LED-лампа не змінює своїх характеристик.

08. Чи нагріваються LED-лампи?

Сама по собі LED-лампа практично не нагрівається. Це ж стосується її корпусу чи плафона всього освітлювального приладу. Тобто дотик до працюючої світлодіодної лампи не приносить ніякої шкоди та опіків. Тому вироби Feron ідеально підходять для розміщення в дитячих кімнатах у якості настільних джерел світла чи нічників.

09. Чому вартість LED-лампи вища, ніж у люмінесцентних ламп і ламп розжарювання?

LED-лампи не тільки мають більш складну конструкцію в порівнянні з застарілими джерелами світла, але й служать набагато довше. Але постійне вдосконалення технологій виготовлення поступово дозволяє знижувати вартість світлодіодних освітлювальних приладів. Зараз вони коштують ненабагато дорожче за люмінесцентні лампи.

10. Як швидко окупається LED-лампа?

LED-лампа окупається практично відразу, тому що не вимагає постійної заміни і значно знижує витрати на електрику. Навіть найбільш дорогі позиції з каталогу Feron повністю окупаються протягом року за рахунок своєї надійності.