Feron

пн.- пт. с 8.00 до 18.00

0 800 750 290

Дзвінки для всіх мобільних
операторів і стаціонарних
телефонів безкоштовні

+ 38 (068) 101 81 83

+ 38 (048) 737 76 24

Дзвінки згідно тарифів
вашого оператора

Замовити зворотній дзвінок

ua ru

Партнерам

Про компанію

Feron – надійний постачальник світлотехнічного обладнання для бізнесу. Запрошуємо до співпраці всіх, хто використовує світлодіодне освітлення в своєму бізнесі.

Якщо Ви дизайнер чи проектна організація, власник готелю, ресторану, виробничого або житлового об'єкта, магазину або торгового центру - з Feron ви завжди отримаєте якісне і ефективне рішення будь-якої вашої задачі.

Наша мета зробити сучасні технології доступними для кожного. Для цього у нас є все: актуальний асортимент за доступними цінами, власна лабораторія, шоурум та вигідні умови співпраці для кожного партнера.

Наш шлях

В 2004 р. ми стартували з рівня невеликої регіональної компанії. 

Сьогодні Feron - найбільший національний дистриб❜ютор. 

Розвивати і розвиватися - наш девіз. Наслідуючи йому, компанія Feron досягає все нових і нових вершин. Важливими віхами на шляху компанії стало створення власної лабораторії при виробництві, організація системи логістики, формування дистриб❜юторської мережі і мережі власних представництв в регіонах України. Асортимент компанії нараховує тисячі позицій і оновлюється щомісяця.

ТМ Feron - бренд, який присутній в усіх спеціалізованих мережах і в кожному населеному пункті України.  

Наші клієнти

Роздрібні торговельні точки (спеціалізованого і змішаного асортименту)

Національні мережі будівельних гіпермаркетів (Епіцентр, Нова Лінія, Олді, Леруа Мерлен)

Будівельні і проектні організації

Державні і муніципальні організації

Місія Feron - розвивати український ринок освітлювальної техніки, втілюючи найновіші технології енергозберігаючого та екологічного освітлення.  

Маркетингова підтримка

Маркетингова підтримка – запорука успішних продажів і розвитку вашого бізнесу.


Маркетингова підтримка Feron дозволяє партнерам виділитися на тлі конкурентів, підвищити професіоналізм співробітників, а також істотно заощадити витрати на рекламу й просування. Програма заснована на комплексному підході до маркетингової, рекламної та технічної допомоги в розвитку як партнерів, так і самої торговельної марки Feron.  


Навчання персоналу

Фахівці Feron навчають торговий персонал партнерів поводженню з продуктом, технікам продажів, мерчандайзингу, основам дизайну й розрахунку освітлення. Запроваджена спеціальна програма мотивації для партнерів, регулярно проводяться акції та заходи для торгового персоналу.

Надання торгового обладнання

Компанія укомплектовує точки продажів партнерів фірмовим торговим обладнанням, а також рекламними та демонстраційними стендами для різних категорій виробів, з урахуванням типів площ.Забезпечення рекламними матеріалами

Feron на безоплатній основі забезпечує своїх партнерів необхідними рекламними макетами й матеріалами для оформлення торгових точок, просування та стимулювання продажів (буклети, каталоги, відео та аудіо матеріали, сувенірна продукція, формений одяг тощо).

Проведення рекламних акцій та заходів

В підтримку продажів регулярно проводяться стимулюючі збут заходи з просування новинок продукції, цінові та товарні акції для роздрібних точок й оптових покупців, національні та регіональні рекламні кампанії за участю партнерів.Організація участі в регіональних виставках і кампаніях

Для партнерів передбачена інформаційна та фінансова підтримка, як спільно з брендом, так і при індивідуальній участі у виставках і регіональних рекламних кампаніях.


Переваги

Всі категорії освітлювального обладнання - від лампочки до складної вуличної освітлювальної техніки.

Вам не потрібно збирати асортимент по різних компаніях, щоб втілити всі свої ідеї - достатньо лише стати нашим партнером.

Власна лабораторія при виробництві.

Ми особисто контролюємо якість продукції. Всі товари ТМ Feron сертифіковані за системою УкрСЕПРО.

Акцент на високих технологіях, енергозберігаючих та екологічних рішеннях.

Ми наслідуємо свою місію, представляючи клієнтам найновіші досягнення в галузі освітлення, які допомагають дбайливо витрачати природні ресурси та економити власні кошти.

2700 + найменувань світлотехнічної продукції.

Ми регулярно оновлюємо асортимент і доповнюємо його новинками.

Маркетингова підтримка бренда.

Ми забезпечуємо партнерів всім необхідним для ефективного і успішного просування.


Партнерська програма

Заробляйте разом з нами!

Працюючи з ТМ Feron, ви отримуєте найкращі умови для придбання продукції на ринку інноваційних освітлювальних рішень, фундаментальну експертизу в сучасних технологіях освітлення і надійну підтримку бренду.

Ми пропонуємо:

Найкраще поєднання ціна/якість в світлотехнічній продукції.

Наші партнери отримують товари за спеціальними умовами.

Постійна наявність повного асортименту продукції на складі.

Ми маємо достатньо складських приміщень, щоб забезпечити доступність товару для оперативних поставок.

Забезпечення рекламними матеріалами. 

Наші партнери отримують безкоштовно буклети, каталоги, відео та аудіо матеріали, сувенірну продукцію, формений одяг и т.ін. для просування товару і стимулювання продажів.

Надання торгового обладнання. 

Ми забезпечуємо точки продажів партнерів фірмовими рекламними демонстраційними стендами для різноманітних категорій продукції і типів торговельних приміщень.

Навчання персоналу.

Спеціалісти Feron проводять навчання торговельного персоналу партнерів по продукту, технікам продажів, мерчендайзингу, основам дизайну і розрахункам освітлення.

Проведення рекламних акцій і заходів.

Ми проводимо національні і регіональні рекламні кампанії за участю партнерів, а також регулярно організуємо заходи і товарні акції для стимулювання продажів.

Організація участі в регіональних виставках і кампаніях. 

Наші партнери отримують інформаційну та фінансову підтримку для участі у виставках і регіональних рекламних кампаніях.

Компанія Feron забезпечить високі показники ваших продажів, а разом ми зробимо світ більш яскравим та екологічним!