Feron

пн.- пт. с 8.00 до 18.00

0 800 750 290

Дзвінки для всіх мобільних
операторів і стаціонарних
телефонів безкоштовні

+ 38 (068) 101 81 83

+ 38 (048) 737 76 24

Дзвінки згідно тарифів
вашого оператора

Замовити зворотній дзвінок

ua ru

Магнітні низьковольтні трекові системи


Магнітні низьковольтні трекові системи - це найсучасніша система освітлення, яка завдяки безлічі переваг може використовуватися як в побутовому, так і в комерційному освітленні. Особливо вдало такі системи виглядають у інтер’єрах типу hi-tech, loft та мінімалізм.

 Переваги та відмінності магнітних низьковольтних трекових систем

Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Вибір світильників з різними кутами розсіювання від 30 до 110° дозволяє використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення. Цей тип світильників дозволяє створювати світлові лінії в інтер’єрі, що є надзвичайно популярним  дизайнерським трендом. Крім того комплектація дозволяє з’єднання шинопроводів як в одній площині стелі або стіни, так і зі зміною площини.

Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників. Комплектація шинопроводів передбачає декоративні вставки на всю їх довжину, що виконують як декоративну функцію, так і функцію додаткового захисту людини та домашніх тварин.

Якість конструкції. Міцний та надійний корпус із алюмінію, якісні електронні компоненти, збірка та фарбування корпусу.

Тривалий ресурс роботи світильників 50 000 годин

Простота збірки та різновиди монтажу. Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж. Завдяки різновиду комплектуючих такі системи освітлення можна зробити вбудованими, накладними чи підвісними. Зручною є можливість обрізки шинопроводу у будь-якому місці, то ж система шинопроводів буде саме такого розміру, який Вам необхідний.

Регулювання напрямку світлового потоку. Більшість моделей мають функцію регулювання напрямку світлового променя: або тільки на 90° у вертикальній площині, або ж на 350° у горизонтальній площині і на 90° у вертикальній площині.

Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.

Гарантія 2 роки